Четвер, 09.19.2019, 9:48 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 11 » Методичне об'єднання на тему:"Родинне виховання дітей дошкільного віку шляхом формування національно-патріотричної компетенції"
8:37 PM
Методичне об'єднання на тему:"Родинне виховання дітей дошкільного віку шляхом формування національно-патріотричної компетенції"

27 січня 2017р. у ДНЗ «Малятко» проведено семінар завідувачів дошкільними закладами Хорольського району на тему «Родинне виховання дітей дошкільного віку шляхом формування національно-патріотричної компетенції.»

У семінарі прийняли участь 20 завідувачів дошкільних закладів Хорольського району та міста.

Захід відвідали начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М. Потерайло, юрисконсульт відділу освіти Л.В. Власенко, завідувач ПМПК І.Б. Копайгора.

Приємне враження на присутніх справив захід, проведений вихователями Устименко С.В., Гунько О.В. в музичному супроводі музкерівника Я.В. Трубко на тему: «Хай в серці кожної людини живе любов й повага до родини» з вихованцями старшої групи.

З доповідями на тему родинного виховання виступили: завідувач ДНЗ «Малятко» Р.О. Пилипенко, завідувач ДНЗ «Веселка» с. Штомпелівка Н.Й. Рубан, завідувач ДНЗ «Вишенька» с.Вишняки Н.О. Скрипник.

Л.В. Власенко, юрисконсульт відділу освіти, познайомила учасників семінару з правовими підставами створення благодійного батьківського фонду при ДНЗ. Про сучасні підходи в навчально-виховному процесі під час роботи з дітьми з особливими потребами розповіла І.Б. Копайгора, завідувач ПМПК.

З успіхом пройшов тренінг «Вплив родинних факторів на всебічний розвиток дитини», який провела штатний психолог Я.В. Педюра.

11

Переглядів: 171 | Додав: oksana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: